Duckadam a reacționat după ce a auzit că Steaua vrea să îl dea în judecată pe Mircea Lucescu: „ Nu au nimic de câștigat”

Duckadam a reacționat după ce a auzit că Steaua vrea să îl dea în judecată pe Mircea Lucescu: „ Nu au nimic de câștigat”

Helmut Duckadam, fostul mare portar al Stelei, a vorbit despre conflicul dintre Mircea Lucescu și CSA Steaua. Steaua vrea să îl dea pe Mircea Lucescu în judecată pentru a folosit numele de Steaua atunci când se referea la FCSB. Helmut Duckadam: „La FCSB nu am mai fost pe stadion de patru ani” Helmut Duckadam a declarat că Mircea Lucescu îi spune FCSB-ului Steaua pentru că este de părere că echipa lui Becali este continuatoarea echipei istorice, iar el gândește la fel. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor