Steaua a mai trăit o umilință la handbal » Tot mai aproape de retrogradare, după ce a primit 40 de goluri + Clasamentul

Steaua a mai trăit o umilință la handbal » Tot mai aproape de retrogradare, după ce a primit 40 de goluri + Clasamentul

Steaua a pierdut cu Buzău, scor 36-40, în etapa #23 din „Liga Zimbrilor”. Echipa militară e aproape de retrogradare. Formația din Ghencea avea nevoie de o victorie pentru a mai spera la unul dintre locurile care asigură menținerea în prima ligă la handbal masculin. Doar că, pe teren propriu, militarii au primi echipa de pe locul 3, Buzău, care a fost de neoprit în ofensivă și a marcat 40 de goluri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor