Hansi Flick a răbufnit la adresa federației spaniole: „Nu le pasă de noi!”

Hansi Flick a răbufnit la adresa federației spaniole: „Nu le pasă de noi!”

Barcelona va juca mâine, pe teren propriu, împotriva celor de la Celta Vigo, într-un duel al rundei cu numărul 32 din La Liga. La conferința de presă premergătoare acestei partide, Hansi Flick, tehnicianul catalanilor, s-a plâns de programul pe care îl are echipa sa, aruncând săgeți către federația spaniolă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor