Sportul din Buzău e pe butuci » Eugen Neagoe a răbufnit: „Nu mai ascundem gunoiul sub preș! Vă cruciți dacă vedeți unde ne antrenăm, amatorism e puțin spus. Mergem cu autobuzul 14 la țară”

Sportul din Buzău e pe butuci » Eugen Neagoe a răbufnit: „Nu mai ascundem gunoiul sub preș! Vă cruciți dacă vedeți unde ne antrenăm, amatorism e puțin spus. Mergem cu autobuzul 14 la țară”

După al doilea amical în cantonamentul din Antalya (2-0 cu azerii de la Turan Tovuz), Eugen Neagoe, antrenorul Gloriei Buzău, a răbufnit. Și a dezvăluit ce probleme are la echipă. În ziua în care echipa de handbal din Buzău s-a retras din campionat, Eugen Neagoe a vorbit și despre problemele care sunt la echipa de fotbal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor