Spaniolii dezvăluie: cel mai în vogă jucător al Barcelonei putea ajunge în România!

Spaniolii dezvăluie: cel mai în vogă jucător al Barcelonei putea ajunge în România!

Cu 4 goluri în ultimele două meciuri, un hat-trick versus Olympiakos și golul de onoare în El Clasico, Fermin Lopez este cel mai în vogă jucător de la FC Barcelona. Acum, un jurnalist spaniol dezvăluie că au existat discuții ca mijlocașul în vârstă de 22 de ani să fie vândut în România. Fermin Lopez a semnat cu Barcelona în 2016, transferat atunci din Academia lui Real Betis, unde petrecuse 4 ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor