Singurul român care a jucat la revelația din Premier League: „Orașul a prins viață! Dar vine o perioadă critică”

Singurul român care a jucat la revelația din Premier League: „Orașul a prins viață! Dar vine o perioadă critică”

Costel Pantilimon, 37 de ani, singurul român care a jucat pentru Nottingham Forest, a analizat la emisiunea Premier GSP parcursul „pădurarilor” din acest sezon: dacă anul trecut au tremurat pentru menținerea în elită, acum ocupă locul 4 după 16 etape. Nottingham Forest este revelația acestui sezon de Premier League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor