Sindromul Man sau fotbalul pe vârfuri

Sindromul Man sau fotbalul pe vârfuri

N-am văzut mare lucru marți seară din Cipru-România, asta trebui spus din capul locului, doar frânturi, îmi mai aruncam un ochi când și când. Am comentat în același timp Ungaria - Portugalia de la Budapesta, prilej pentru mine și pentru cei (puțini) care au fost inspirați să stea pe această partidă să constatăm că om fi depășit noi Ungaria pe parte economică, dar pe parte de fotbal sunt mult în fața noastră. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor