Fostul fundaș din „Generația de Aur”, mesaj acid: „Să-l pomenim în fiecare seară, să-i mulțumim”

Fostul fundaș din „Generația de Aur”, mesaj acid: „Să-l pomenim în fiecare seară, să-i mulțumim”

Gică Mihali (59 de ani), fostul fundaș central al naționalei României, a analizat pentru GSP.ro remiza „tricolorilor” din Cipru, scor 2-2. Componentul „Generației de Aur” a declarat că se aștepta să vadă mai mult de la Dennis Man și Nicolae Stanciu. Vorbind despre șansele pentru a ajunge la Campionatul Mondial, Mihali a declarat că „ar trebui să-i mulțumim lui Infantino”. România mai are șanse de 0,1 % să câștige grupa și să se califice direct la CM 2026. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor