Și-a luat rămas bun de la colegi si merge la FCSB: „Vă iubesc pe toți, dar e ultimul meci””

Și-a luat rămas bun de la colegi si merge la FCSB: „Vă iubesc pe toți, dar e ultimul meci””

Universitatea Craiova și Poli Iași au remizat, scor 2-2, în runda cu numărul 20 din Superligă. Luis Phelipe (22 de ani) și-a luat rămas bun de la gruparea din Moldova și merge la FCSB.  Transferat deja la FCSB, Luis Phelipe intră într-o scurtă vacanță. Nu va face parte din lotul ieșenilor pentru disputa din ultima rundă, chiar împotriva formației patronate de Gigi Becali. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor