Experiența carierei pentru un antrenor pe val din România » A mers la Madrid să ia lecții de la Carlo Ancelotti

Experiența carierei pentru un antrenor pe val din România » A mers la Madrid să ia lecții de la Carlo Ancelotti

Florin Maxim, antrenorul celor de la Corvinul Hunedoara, una dintre „revelațiile” ligii secunde, a fost prezent în ultimele zile la Madrid, unde s-a fotografiat alături de tehnicianul Realului, Carlo Ancelotti. Antrenorul în vârstă de 42 de ani, curtat și de Dinamo în perioada în care „câinii” se despărțiseră de Ovidiu Burcă, a participat la un stadiu de perfecționare la Madrid, iar în baza de la Valdebebas a avut șansa de a-l întâlni pe reputatul Carlo Ancelotti. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor