Se anunță vremuri grele la FCSB! Campioana va avea o lună infernală

Se anunță vremuri grele la FCSB! Campioana va avea o lună infernală

Cu infirmeria plină, pe FCSB o așteaptă zile grele. Campioana României va începe pe 21 noiembrie o lună de foc, cu 10 meciuri în trei competiții. Jucătorii de la FCSB fie sunt accidentați, fie sunt la loturile naționale (Târnovanu, Șut, Bîrligea, Miculescu, Olaru, Musi, Radunovic, Ngezana și Kiki), fie s-au bucurat de câteva zile libere înaintea unei perioade extrem de încărcate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor