„Tricolorele” așteaptă cu nerăbdare întâlnirea cu Japonia de la Malaga din cadrul BJK Cup Finals: „Comunicăm bine și ne distrăm foarte mult”

„Tricolorele” așteaptă cu nerăbdare întâlnirea cu Japonia de la Malaga din cadrul BJK Cup Finals: „Comunicăm bine și ne distrăm foarte mult”

Componentele echipei României au participat marți la conferința de presă care precedă BJK Cup Finals. Prima confruntarea are loc joi cu Japonia. Jaqueline Cristian, Anca Todoni, Ana Bogdan, Gabriela Ruse și Monica Niculescu s-au antrenat marți în Martin Carpena Arena din Malaga și au participat la o conferința de presă. Echipa României este prezentă în premieră la turneul final al Billie Jean King Cup, urmând să întâlnească în primul tur Japonia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor