Scandal în tribune la Petrolul - UTA » Jandarmii au intrat în peluză, iar ultrașii au părăsit stadionul

Scandal în tribune la Petrolul - UTA » Jandarmii au intrat în peluză, iar ultrașii au părăsit stadionul

Petrolul Ploiești și UTA Arad au închis etapa cu meciul din play-out, jucat pe „Ilie Oană”. Reporterii GSP au fost prezenți pe stadion și-au observat mai multe detalii Incidentele nu au lipsit, chiar dacă meciul nu este considerat unul cu grad ridicat de risc. Aproape toți suporterii din Peluza Latină au decis să părăsească stadionul, după ce au intrat în conflict cu jandarmii. Iată 5 detalii surprinse de reporterii GSP prezenți pe stadion: 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor