Săndoi i-a pus gând rău și lui Dan Petrescu: „Știm ce avem de făcut”

Săndoi i-a pus gând rău și lui Dan Petrescu: „Știm ce avem de făcut”

Politehnica Iași a plecat astăzi, la prânz, spre Cluj-Napoca, pentru meciul de sâmbătă, contra CFR. Înaintea deplasării spre Ardeal, Poli a organizat o conferință de presă la care au participat antrenorul principal Emil Săndoi și fotbalistul Rareș Ispas. CFR Cluj - Poli Iași, în etapa #12 din Superliga, se joacă pe sâmbătă, 5 octombrie, de la ora 19:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și televizat pe Prima Sport 1 și Digi Sport 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor