Detaliu curios pe transmisiunea meciului Halep - Blinkova: a avut „lipici” la camere, mai ceva decât jucătoarele!

Detaliu curios pe transmisiunea meciului Halep - Blinkova: a avut „lipici” la camere, mai ceva decât jucătoarele!

Detaliu curios pe transmisiunea meciului Simona Halep - Anna Blinkova, câștigat de rusoaică în două seturi, 6-2, 6-1: mai la fiecare pauză a jocului, camerele erau ațintite asupra arbitrei de scaun, italianca Martina Baldi. În turul 2 al turneului WTA125 de la Hong Kong, Simona Halep a cedat în fața Annei Blinkova. La finalul meciului care a durat 63 de minute, Blinkova a afirmat că „am jucat cel mai bun tenis din viața mea”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor