Să fugim de baraj

Să fugim de baraj

Nu meritam să pierdem cu Bosnia, iar acum suntem obligați să câștigăm cu San Marino. Hai, că n-am fost atât de slabi! Nu am jucat rău cu Bosnia, ne-a costat greșeala colectivă de la începutul meciului. Am fost surprinși de atitudinea lor agresivă, de presingul avansat și de preluarea vieții lui Kolasinac. Da, am greșit și am primit un gol, însă numai România a jucat fotbal din minutul 15 și până la final, cu ocazii periculoase. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor