Lotul naționalei feminine pentru cele două meciuri din luna aprilie

Lotul naționalei feminine pentru cele două meciuri din luna aprilie

Massimo Pedrazzini, selecționerul naționalei feminine a României, a anunțat lotul pentru meciurile cu Irlanda de Nord din aprilie, din Liga Națiunilor. România face parte din grupa 1, în liga B, în aceasta campanie din Liga Națiunilor. În aceeași grupă sunt și Polonia, Irlanda de Nord și Bosnia și Herțegovina. „Tricoloarele” au jucat deja două meciuri în această campanie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor