S-a scuzat public pentru gestul deplasat făcut în Inter - Bayern: „O prostie din partea mea!”

S-a scuzat public pentru gestul deplasat făcut în Inter - Bayern: „O prostie din partea mea!”

Fundașul lui Bayern Munchen, Josip Stanisic, 25 de ani, s-a scuzat pentru că a împins pe un băiat de mingi în timpul meciului retur cu Inter, 2-2, în sferturile Ligii Campionilor. În prelungirile reprizei secunde, la scorul de 2-2, rezultat de calificare pentru Inter, un copil de mingi a încercat să câștige timp prețios pentru echipa favorită și i-a „ascuns” mingea lui Stanisic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor