Rusescu, la „cald”: „FCSB a făcut cel mai bun meci din acest sezon”

Rusescu, la „cald”: „FCSB a făcut cel mai bun meci din acest sezon”

Aberdeen - FCSB 2-2. Invitat la GSP Live Special, Raul Rusescu (37 de ani), fostul atacant al roș-albaștrilor, a tras concluziile partidei din Scoția. În viziunea lui, campioana României a prestat cel mai bun fotbal din acest sezon. Bîrligea și Olaru au marcat pentru roș-albaștri, în timp ce Polvara și Solker au înscris pentru scoțieni. Returul are loc pe 28 august, pe Arena Națională, de la 21:30. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor