Mihai Rotaru, exuberant după victoria Craiovei de la Istanbul: „Cea mai mare!” + s-a enervat când FCSB a făcut 2-0: „Vă închid telefonul!”

Mihai Rotaru, exuberant după victoria Craiovei de la Istanbul: „Cea mai mare!” + s-a enervat când FCSB a făcut 2-0: „Vă închid telefonul!”

După entuziasmanta victorie de la Istanbul, 2-1 cu Bașakșehir, Mihai Rotaru, patronul celor de la Universitatea Craiova, a intrat în direct și a „disecat” cele întâmplate pe malul Bosforului. „Boss”-ul din Bănie a caracterizat victoria Universității Craiova drept foarte importantă, poate cea mai mare din ultimii ani, obținută împotriva unei echipe cu experiență în Europa și buget puternic din Turcia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor