Rotaru i-a băgat în ședință, după 1-1 cu Dinamo » Ultimele informații din Bănie

Rotaru i-a băgat în ședință, după 1-1 cu Dinamo » Ultimele informații din Bănie

Remiza cu Dinamo, 1-1, nu i-a picat deloc bine patronului Universității Craiova, Mihai Rotaru, care i-a băgat în ședință pe jucători. Cu o victorie în această seară, Universitatea Craiova ar fi încheiat runda pe locul 2, ar fi refăcut diferența de două puncte față de liderul U Cluj. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor