Universitatea Craiova - Dinamo 1-1. Zeljko Kopic și decizia de la pauză prin care și-a trezit echipa: „Ne-a făcut să merităm acest punct”

Universitatea Craiova - Dinamo 1-1. Zeljko Kopic și decizia de la pauză prin care și-a trezit echipa: „Ne-a făcut să merităm acest punct”

Universitatea Craiova - Dinamo 1-1. Zeljko Kopic (47 de ani), tehnicianul „câinilor”, a oferit prima reacție după remiza obținută în Bănie. Acesta și-a felicitat jucătorii pentru determinare și l-a remarcat pe Alexandru Roșca (21 de ani), portarul echipei, care a avut o prestație fabuloasă. Dinamo a obținut un punct la Craiova datorită intervențiilor portarului Roșca, cel care i-a exasperat pe atacanții oltenilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor