România - Cipru: În tur am avut nevoie de 36 de minute pentru a ne impune cu 3-0

România - Cipru: În tur am avut nevoie de 36 de minute pentru a ne impune cu 3-0

România vine după o partidă cu Kosovo în care nu s-a descurcat deloc bine. În ciuda faptului că aveau patru victorii după primele patru etape, „tricolorii” au abordat întâlnirea cu o determinare scăzută și cu o concentrare deficitară. Practic, mai bine de jumătate de echipă a fost de nerecunoscut. Sau, mai corect spus, singurii remarcați au fost Niță și Stanciu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor