Mihai Stoica îl ironizează aprig pe Ovidiu Hațegan, după ce acesta și-a anunțat retragerea din postura de „central”: „Mi-ar plăcea să se plictisească și de VAR”

Mihai Stoica îl ironizează aprig pe Ovidiu Hațegan, după ce acesta și-a anunțat retragerea din postura de „central”: „Mi-ar plăcea să se plictisească și de VAR”

Mihai Stoica, 59 ani, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a avut o nouă serie de declarații acide la adresa lui Ovidiu Hațegan, cel care a anunțat că se va retrage din postura de „central”, dorința sa, manifestată și șefilor de la CCA, fiind aceea de a fi delegat doar în camera video din 2025. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor