Remiză într-un meci amical cu o echipă campioană pentru o formație din Superliga

Remiză într-un meci amical cu o echipă campioană pentru o formație din Superliga

Politehnica Iași a încheiat astăzi mini-turneul pe care l-a întreprins în Republica Moldova, unde a ajuns joi. Înainte de revenirea acasă, Poli a disputat un meci amical la Hîncești, cu echipa locală Petrocub. Gazdele de azi, care au cucerit în vară și titlul de campioană și Cupa Moldovei, sunt pe locul II în clasamentul sezonului în curs. Scorul final al disputei a fost 0-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor