Rednic, după remiza cu Farul: „Nu am avut ce să fac!”

Rednic, după remiza cu Farul: „Nu am avut ce să fac!”

Meciul dintre Farul și UTA, din etapa cu numărul 22 a Superligii, s-a încheiat cu scorul de 1-1. Mircea Rednic, antrenorul arădenilor, a vorbit la finalul partidei, declarându-se mulțumit de rezultat. Remiza nu a ajutat niciuna dintre echipe. UTA este acum pe locul 11 în clasament, iar Farul este cu două poziții mai jos, având un punct mai puțin. Mircea Rednic, după Farul - UTA 1-1 „Am încercat să le dau șanse tuturor să joace. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor