Rednic, declarație surprinzătoare după meciul cu Farul: „Nu am avut ce să fac”

Meciul dintre Farul și UTA, din etapa cu numărul 22 a Superligii, s-a încheiat cu scorul de 1-1. Mircea Rednic, antrenorul arădenilor, a vorbit la finalul partidei, declarându-se mulțumit de rezultat. Remiza nu a avut niciuna dintre echipe. UTA este acum pe locul 11 în clasament, iar Farul este cu două poziții mai jos cu un punct mai puțin. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor