Răspuns dur de la U Cluj, după atacurile echipelor din Superliga

Răspuns dur de la U Cluj, după atacurile echipelor din Superliga

Radu Constantea, președintele de la U Cluj, a răspuns la GSP Live Special, după atacurile oficialilor echipelor din Superliga la adresa „șepcilor roșii”. După deciziile brigăzii de arbitri de la U Cluj - Gloria Buzău, scor 2-1, de a acorda două penalty-uri gazdelor, Andrei Nicolescu, administrator special la Dinamo, Sorin Cârțu, președinte de onoare Universitatea Craiova, Gigi Becali, patron FCSB, au criticat arbitrajul și în special pe Istvan Kovacs, care a fost în ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor