Reacția lui Gigi Becali după protestul „Fii patron, nu antrenor”, de la FCSB - Rapid: „Nu am mai făcut asta de doi ani”

Reacția lui Gigi Becali după protestul „Fii patron, nu antrenor”, de la FCSB - Rapid: „Nu am mai făcut asta de doi ani”

Gigi Becali, patronul FCSB, a comentat protestul unor fani ai echipei sale. Peste 20 de fani ai celor de la FCSB au protestat împotriva lui Gigi Becali, pe treptele Arenei Naționale, înaintea derby-ului cu Rapid (1-2).  Suporterii au purtat tricouri inscripționate cu mesajul „Fii patron, nu antrenor”. Iar Gigi Becali a venit azi cu replica. Reacția lui Gigi Becali după protestul fanilor la FCSB - Rapid  „Nu mă interesează pe mine. Fiecare să îşi vadă de treaba lui. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor