CSM București este neînvinsă în România de doi ani » Cine și când o va detrona?

CSM București este neînvinsă în România de doi ani » Cine și când o va detrona?

Campioana României are 60 de victorii și două remize pe plan intern din septembrie 2021 încoace. „Este o performanță care ne bucură, dar ne și obligă”, spune managerul Vlad Enăchescu, în timp ce fanii vor performanță europeană Campioana României a pierdut ultima oară în întrecerile interne pe 30 septembrie 2021, la Râmnicu Vâlcea, cu 30-31. De atunci, echipa lui Adrian Vasile a câștigat 60 de partide și a terminat la egalitate două. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor