Reacția lui Daniel Oprița, după ce Steaua a ratat prezența în play-off-ul din Liga 2: „Am pierdut ca fraierii”

Reacția lui Daniel Oprița, după ce Steaua a ratat prezența în play-off-ul din Liga 2: „Am pierdut ca fraierii”

Steaua a pierdut pe terenul lui Mioveni, scor 0-2, în etapa #18 din Liga 2 și a ratat matematic prezența în play-off. Daniel Oprița (42 de ani), antrenorul „militarilor”, a oferit prima reacție după acest eșec. Trupa lui Daniel Oprița are un sezon dezamăgitor în Liga 2. Fără drept de promovare, steliștii se vor lupta pentru evitarea retrogradării, pentru prima dată de la promovarea din Liga 3. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor