Comentatorul din Liga 1 a răbufnit după meci: „Mă dor ochii. Nu se poate așa ceva!”

Comentatorul din Liga 1 a răbufnit după meci: „Mă dor ochii. Nu se poate așa ceva!”

Bogdan Cosmescu a comentat partida Oțelul - Poli Iași, 1-1, și la final a tras concluziile. Oțelul și Poli Iași și-au împărțit punctele în ultima partidă a rundei cu numărul 30, scor 1-1, dar fotbal s-a jucat destul de puțin. Iar despre un spectacol nu se poate vorbi. În afara celor două goluri și a câtorva ocazii, de-o parte și de alta, partida de la Galați s-a jucat „la relanti”. Bogdan Cosmescu: „Ăsta nu este fotbal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor