Reacția conducerii Rapidului, după protestul galeriei: „Vom discuta despre amendă”

Reacția conducerii Rapidului, după protestul galeriei: „Vom discuta despre amendă”

Rapid - Gloria Buzău 2-0. Victor Angelescu, acționarul minoritar al echipei giuelștene, a vorbit despre protestul fanilor la meciul din etapa #20. Suporterii Rapidului au protestat la adresa lui Daniel Carciug, responsabilul cu marketingul la club, după ce acesta a transmis un mesaj pe Facebook, în care a transmis că strategia trebuie să se concentreze pe fanii sub 30 de ani. La meciul cu Gloria, suporterii i-au cerut demisia și au avut scadări jignitoare la adresa lui Carciug. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor