Eugen Neagoe, mesaj clar la adresa conducerii, după eșecul cu Rapid: „Eu îmi fac meseria, fac tot ce depinde de mine să rămânem în prima ligă.”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor