Rapidiștii, fericiți după remiza cu FCSB: „Nu am primit gol de la o echipă care marchează meci de meci”

Rapidiștii, fericiți după remiza cu FCSB: „Nu am primit gol de la o echipă care marchează meci de meci”

FCSB - Rapid 0-0. Alexandru Pașcanu (26 de ani), fundașul central al oaspeților, a oferit prima reacție după remiza înregistrată pe Arena Națională. FCSB și Rapid s-au anihilat reciproc și au terminat la egalitate, scor 0-0, într-un derby în care ambele formații au avut ocazii mari de a marca. Pașcanu a recunoscut la finalul partidei faptul că este mulțumit de acest rezultat, fiind un meci de la care giuleștenii pot construi în continuare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor