Marius Șumudică, de-a dreptul dezlănțuit! Recital în fața peluzei imediat după FCSB - Rapid: show cu geaca de mii de euro, gesturi teatrale și trivialități. Șumi a revenit la vechile obiceiuri!

Marius Șumudică, de-a dreptul dezlănțuit! Recital în fața peluzei imediat după FCSB - Rapid: show cu geaca de mii de euro, gesturi teatrale și trivialități. Șumi a revenit la vechile obiceiuri!

Marius Șumudică a fost one-man-show la finalul derby-ului cu FCSB, încheiat 0-0. Tehnicianul a fost aproape de o altercație cu rivalii din staff-ul roș-albaștrilor, apoi a mers în zona galeriei rapidiste, unde a scandat și s-a „zbenguit” în fața ultrașilor alb-vișinii.  Vechile obiceiuri dispar greu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor