Primul jucător dat afară de FCSB care e aproape de acord » Echipa din Superliga îl poate prezenta săptămâna viitoare

Primul jucător dat afară de FCSB care e aproape de acord » Echipa din Superliga îl poate prezenta săptămâna viitoare

Jordan Gele, atacantul de la FCSB, a fost anunțat de Gigi Becali că nu va fi parte din lot sezonul viitor. În acest context, UTA a intrat pe fir și e aproape de un acord cu reprezentanții jucătorului. Gele e dorit la UTA de fostul lui antrenor, Adrian Mihalcea. Cei doi au lucrat împreună la Unirea Slobozia, de unde atacantul a ajuns FCSB, în iarnă. Mihalcea a plecat și el de la ialomițeni, la finalul sezonului, și a semnat cu „Bătrâna Doamnă”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor