Prim-ministrul din Kosovo, întâlnire de gradul ZERO cu jucătorii, la 2 zile de la meciul cu România: „S-a umplut paharul!”

Prim-ministrul din Kosovo, întâlnire de gradul ZERO cu jucătorii, la 2 zile de la meciul cu România: „S-a umplut paharul!”

Albin Kurti, prim-ministrul din Kosovo, s-a întâlnit în cursul zilei de duminică cu jucătorii și staff-ul naționalei, la 2 zile de la meciul cu România, din Liga Națiunilor. În timpul discursului, Kurti și-a manifestat susținerea pentru decizia pe care au luat-o jucători kosovari, aceea de a părăsi terenul în prelungirile partidei, fără să revină de la vestiare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor