„Nu vom mai participa la nici măcar un meci” » Kosovo, decizie categorică, după haosul de la București

„Nu vom mai participa la nici măcar un meci” » Kosovo, decizie categorică, după haosul de la București

România - Kosovo a fost un meci cu scântei la București, iar gazdele au luat decizia să nu termine pe teren confruntarea, acuzând comportamentul fanilor români. Acum, la aproape două zile de la acea dispută care va fi decisă la comisii, kosovarii au făcut un anunț uriaș, din dorința de a nu mai exista în viitor astfel de situații. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor