Pretențiile fanilor dinamoviști

Pretențiile fanilor dinamoviști

Au trecut 1072 de zile de când Dinamo pășea nesigur în era „Red&White”, purtând un alb încărcat de cicatrici și un roșu care își pierduse strălucirea de altădată. Dinamo încă bâjbâia la acea vreme. Nu era sigură nici măcar de play-off în Liga a 2-a. Aștepta restartul, cu Unirea Constanța, cu mai multe întrebări decât răspunsuri. Și totuși, chiar și atunci, undeva sub stratul de neîncredere și ironie, ceva începea să se lege. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor