FCSB a pierdut 16 meciuri din 40!

FCSB a pierdut 16 meciuri din 40!

A câștigat tot atâtea și a remizat de opt ori. Aceste cifre definesc dezastrul inexplicabil din seznul 2025-2026 al unei campioane care anul trecut pierdea foarte greu Când pierzi 16 meciuri din 40, înseamnă că înfrângerea nu mai e ceva întâmplător, ci a devenit o stare de lucruri care-ți este caracteristică. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor