Plângeri la întâlnirea organizată de FRF cu șefii din Liga 2 și Liga 3: „Prostimea primește șnițele reci și vin vărsat. Când vreodată s-ar fi întâmplat așa ceva pe vremea lui Nașu'?”

Plângeri la întâlnirea organizată de FRF cu șefii din Liga 2 și Liga 3: „Prostimea primește șnițele reci și vin vărsat. Când vreodată s-ar fi întâmplat așa ceva pe vremea lui Nașu'?”

În aceste zile, la Sibiu, FRF organizează o întâlnire cu reprezentații cluburilor din Liga 2 și Liga 3. Cazați la un hotel ales de forul condus lui Răzvan Burleanu, participanții se declară nemulțumiți de condițiile oferite. Plângeri la întâlnirea organizată de Răzvan Burleanu Conducătorii prezenți la Sibiu se plâng de organizare, de modul în care sunt tratați și de ce ce au primit la restaurantul hotelului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor