Pierderi importante după ratarea obiectivului din Superliga! » Câți bani ar fi primit jucătorii

Pierderi importante după ratarea obiectivului din Superliga! » Câți bani ar fi primit jucătorii

Fotbaliștii de la ACSM Politehnica Iași au ratat circa 20.000 de euro după rușinea cu Metaloglobus (1-2 la general), la capătul căreia moldovenii au retrogradat în Liga 2. Jucătorii de la ACSM Politehnica Iași au dat cu piciorul unor sume consistente pe finalul sezonului încheiat duminica trecută. Au ratat o primă de 4. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor