Perechea Alcaraz - Emma Răducanu, eliminată încă din primul meci de la US Open

Perechea Alcaraz - Emma Răducanu, eliminată încă din primul meci de la US Open

Întreaga lume a tenisului aștepta cu nerăbdare participarea lui Carlos Alcaraz și Emma Răducanu în proba de dublu mixt de la US Open. Totuși, evenimentul s-a transformat într-o mare dezamăgire, cu celebra pereche eliminată încă de la primul meci. Emma Răducanu și Carlos Alcaraz au pierdut cu 2-4, 2-4 în fața perechii formate din Jack Draper și Jessica Pegula. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor