Andrei Nicolescu explică schimbarea majoră făcută de Dinamo: „Vrem să stăm departe de orice conflict”

Andrei Nicolescu explică schimbarea majoră făcută de Dinamo: „Vrem să stăm departe de orice conflict”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, a vorbit despre schimbarea majoră efectuată de formația alb-roșie. De acum înainte, „câinii” vor juca meciurile de pe teren propriu pe Arena Națională. După ce a început sezonul pe stadionul „Arcul de Triumf” formația alb-roșie se mută pe cel mai mare stadion al țării, pe care-l va împărți cu rivala FCSB. Iar Andrei Nicolescu a vorbit despre această mutare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor