Mesajul lui Paul Iacob, la despărțirea de Rapid: „Momentul în care am simțit că inima mea este în Giulești”

Mesajul lui Paul Iacob, la despărțirea de Rapid: „Momentul în care am simțit că inima mea este în Giulești”

Fundașul central Paul Iacob (29 de ani) și-a reziliat marți contractul cu Rapid și a semnat cu Oțelul Galați, locul 11 în Superliga. La câteva ore după oficializarea mutării, fotbalistul a postat un mesaj de rămas-bun pe rețelele de socializare. Iacob a petrecut trei ani la Rapid, iar în sezonul trecut a fost împrumutat la FC Botoșani. A revenit la Rapid, însă n-a intrat în planurile antrenorului Costel Gâlcă (53 de ani) pentru actualul sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor