Penalty-ul primit de Rapid a provocat revoltă la TV! Mihai Stoica: „Sunt curios dacă vor exista urmări”

Penalty-ul primit de Rapid a provocat revoltă la TV! Mihai Stoica: „Sunt curios dacă vor exista urmări”

Rapid a învins-o pe Chindia Târgoviște, scor 2-0, în runda cu numărul 27 din SuperLigă. Mihai Stoica, managerul rivalei FCSB, și fostul internațional Florin Răducioiu consideră că penalty-ul care a deblocat tabela a fost dictat mult prea ușor.  Meciul din Giulești a fost deblocat de un penalty obținut și transformat de Marko Dugandzic în minutul 65. Decizia lui Andrei Chivulete a fost contestată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor