Ce fac stranierii » Doi jucători români, umiliți în Polonia

Ce fac stranierii » Doi jucători români, umiliți în Polonia

Cel mai importante informații despre meciurile stranierilor din acest weekend sunt în liveblog-ul GSP. Programul stranierilor de azi, 25 februarie: Ronaldo Deaconu și Briceag, umiliți în Polonia Korona Kielce, cu Ronaldo Deaconu și Marius Briceag în teren din primul minut, a fost umilită de Warta, scor 1-5, în etapa #22 din campionatul Poloniei. Cei doi români au fost ținuți pe teren pe tot parcursul meciului. Korona Kielce este pe locul 17, retrogradabil, cu 20 de puncte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor