Mihai Stoica o vrea pe Dinamo în play-off, dar lansează un avertisment: „Locurile 4 și 5 nu pot promova!”

Mihai Stoica o vrea pe Dinamo în play-off, dar lansează un avertisment: „Locurile 4 și 5 nu pot promova!”

Mihai Stoica, managerul general al celor de la FCSB, își dorește ca rivala Dinamo să ajungă în play-off-ul din Liga 2.  Dinamo mai are de jucat 3 meciuri din sezonul regular al ligii secunde. Cu 24 de puncte, 3 lungimi de recuperat până la zona play-off-ului, „câinii” încă speră. Mihai Stoica este un susținător neașteptat al cauzei dinamoviste. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor