Penalty repetat la meciul lui Dinamo cu Unirea Constanța, după o fază confuză » Jucătorul lui Burcă și-a aruncat vorbe grele cu portarul advers

Penalty repetat la meciul lui Dinamo cu Unirea Constanța, după o fază confuză » Jucătorul lui Burcă și-a aruncat vorbe grele cu portarul advers

Dinamo a primit penalty în minutul 39 al meciului cu Unirea Constanța, lovitura de pedeapsă fiind irosită inițial de Ahmed Bani. Doar că „centralul” Dan Buzărnescu a decis repetarea penalty-ului, moment care  a provocat o serie de proteste vehemente în tabăra oaspeților.   Cel mai controversat moment din prima repriză a partidei de pe „Arcul de Triumf” s-a petrecut după ce Ahmed Bani a ratat penalty-ul primit de „câini” în minutul 39. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor